5/lot wielomodowy om3 lc st 10g włókna patchcordu duplex mm 50/125um 2.0mm kable światłowodowe om3 niebiesko-zielony

Nowy

zł339.44


Lc do kabli światłowodowych wielomodowych st om3 aqua 10 gig laser-zoptymalizowany 50/125 mikrometr wielu tryb optical fiber
Patch cord światłowodowy wielomodowy om3 duplex fiber 2.0mm 10 m 50/125um
Długość kabla: 10 metrów
Kabel średnicach: 2.0mm
Ilość: 5 10sztuki/lot
Darmowa wysyłka na całym świecie Przez chiny poczta powietrza
Wielomodowy om3 kabli światłowodowych
50/125 jest jednym z najczęściej używanych wielomodowy światłowód drugi najczęściej używane są 62.5/125 typów. The 50 i 125 jest pomiar przez jednostkę mikronów. Jeden metr jest równa milion mikronów. Istnieje specjalny rodzaj 50/125 wielomodowych włókien, Które nazywane są om3 50/125. 62.5/125 jest zwykle określane jako om1 mmf, Popularny rodzaj 50/125 mmf jak om2, Om3 jest również 50/125, Ale różni się od om2, ponieważ obsługuje 10gig transmisji danych. Na kabel światłowodowy om3 50/125 jest również nazywany laser zoptymalizowany kabel światłowodowy. Zarówno wielomodowy om2 om1 i kable użyć pomarańczowy kolor kurtka (standard praktyki dla powszechnie używane kryty wielomodowy), Om3 użyć specjalnego koloru, Który jest nazywany aqua.
Niskie straty wstawiania i back refleksji loss
Pc, upc, Apc polerowanie
Dobra zamienności, dobra trwałość
Wysoka stabilność temperatury, wysoką niezawodność i stabilność
10g mmf om3 duplex wielomodowego włókna optyczne patch cord
Aqua kabel światłowodowy
Multi-mode
Kryty Duplex kabel
Niskie straty wstawiania, Wysoka return loss
0.9/2.0/3.0mm startowy dostępne
Pvc/lszh kabel są dostępne
50/125 mikronów
Lc st złącza
10 metrów
10 gigabit ethernet/10gbe
Ieee 802.3se-2002
Rozwiązanie sieci
Szybki internet
Komunikacji
Catv, metro, sprzętu do badań
Sieci lokalnej (lans)
Wide area networks (wans)
Aktywny wypowiedzenie urządzenia
Sieci telekomunikacyjnych
1. we statek na całym świecie.
2. towar zostanie wysłane na twój adres wymieniony. please upewnić się, że wysyłka adres jest poprawny i aktualizowane zanim zapłacisz.
3. wszystkie elementy są zazwyczaj wysyłane w ciągu 24 godzin w ciągu dni roboczych po zapłatą rozjaśniał.
4. wszystkie przesyłki obejmują numer śledzenia i zostaną powiadomieni po przesyłka została dokonana.
5. we akceptujemy karty kredytowe lub innych metod płatności chronione przez escrow.
6. kupujący jest odpowiedzialny za opłaty i opłaty celne.
7. wszystkie pytania będą odpowiedział w ciągu 1 dnia roboczego.
1. thank ciebie dla twojej firmy.
2. opuszczamy pozytywną informacje zwrotne po transakcji.
3. naszym celem jest, aby upewnić się, aby być szczęśliwym nabywcą. Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług i produktów,
Proszę zostawić nam pozytywne opinie. Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówionych przedmiotów, Prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem nega-tive opinie.

Tagi: Tanie: 5/lot wielomodowy om3 lc st 10g włókna patchcordu duplex mm 50/125um 2.0mm kable światłowodowe om3 niebiesko zielony, wysokiej jakości 5/lot wielomodowy om3 lc st 10g włókna patchcordu duplex mm 50/125um 2.0mm kable światłowodowe om3 niebiesko-zielony, dostawcy Fiber Optic Equipments z Chin.

Typ jednostki lot (5 części/lot)
Waga przesyłki 2.0kg (4.41lb.)
Rozmiar przesyłki 55cm x 36cm x 6cm (21.65in x 14.17in x 2.36in)
Nazwa marki Go-Fibereasy
Numer modelu OM3-LC-ST-10M
Fiber Type 10G Multimode Duplex Fiber
Fiber Port LC female to ST female
Fiber Length 10 Meter
Cable diameters 2.0mm
Insertion Loss less then 0.1dB
Cable Specifications PVC Cable are available
Connector Available SC,FC,ST,LC,MU,MTRJ
Standard ROHS,ISO,CE,SGS

Napisz swoją opinię!

5/lot wielomodowy om3 lc st 10g włókna patchcordu duplex mm 50/125um 2.0mm kable światłowodowe om3 niebiesko-zielony

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty